Locations

Oomnis iste natus error sit voluptatem ipsa quae ab illo invent


content image1

Mountains

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore ...

More info

The Wall

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore ...

More info
content image2

cat1

Nice Lake

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore ...

More info

Patch of Trees

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore ...

More info
cat3

Why Us ?

At vero eos et accusamus et iusto odio


Ushqimi i perëndive

Mjalti shumë lulesh i çmuar për shëndetin dhe bukurinë e trupit. Mitologjia klasike e cilëson mjaltin si “ushqimi i perëndive” i dhuruar njerzimit për të ngushëlluar sëmundjet, dhembjet, provat dhe vështirësitë e jetës së përditshme. Trupi i njeriut ka nevoje për për sheqer dhe mjalti eshte sheqeri më natyral që mund të perdorim.

Mjalti në guzhinë

Përdorimi i mjaltit në kuzhinë është me të vërtetë i jashtëzakonshëm! Zvëndeson sheqerin në shumë ushqime dhe receta si tek qumështi, kosi, çaji, eshte fantastik tek buka e thekur me pak gjalpë ... etj. Perdoret dhe ne ushqime që piqen në furrë duke i ndihmuar te ruajnë freskinë dhe butësine më gjatë. Është përdorur për gatimin e orizit, makaronave, mish madje dhe peshk.

Recetë për shëndetin

Një mijë vjet të historisë shoqëron vlerat e mjaltit në përfitimet e saj shëndetësore. Për shkak të origjinës së tij krejtësisht të natyrshme, kur nuk është subjekt i manipulimit industrial, mjaltë nuk është vetëm ushqim, por edhe një ilaç natyral për Sëmundjet e vogla dhe Sëmundjet.